Brabant Cup 4 augustus 2018

Brabant-Cup, 4 Augustus 2018 ’s Hertogenbosch

Keurmeester:                                               A. Jacques

Ingeschreven mopshonden:                     14


REUEN

Jongstepup klasse

Diabolbric’s the Rumor continues, 1VB BESTE JONGSTE PUP
Diabolbric’s Rumor Is War x Del Sur Andalusi La kika
F: J. Perez   Eig: E. van der Horn

Puppy klasse
Clownycake Sir Lancelot Du Lac, 1VB BESTE PUP
Pugemon Quick and Dirty x Clownycake Bridget the Midget
F: M. Sandman   Eig: M Zuidmeer & M. Verwaart

Jeugdklasse
Arthur Excalibur Rising By megipugi, 3U
Briddish sundance Kid with Megipugi x Wilsonite Dusky Diamond
F: C. Thompon   Eig: C Montens

Scatman Ski-ba-bop Saules Simfonija, 2U
Life Guard’s One on One x Angola vom sachsen
F: I. Juzeniene & M. Dauksiene   Eig: M. Verwaart

Queenie Zahira van de Standaardspiegel, 1U JCAC
Wild pug’s Dream boy Rocks the Ring x Manushi des Terres de Nabreus
F: I Brouns    Eig: I. Albrecht

Tussenklasse
Querido Quintino of Prelude,1U
Del Sur Andalus Run’n Gun x Olympia of Prelude
F: N. Monnissen   Eig: Y. Wilrycx

Openklasse
Avsatys Mayo Moutarde, 2ZG
Dimrost Voulez-Vous x HellastarAndrainna
F: F. Thelliez   Eig: C. Montens

Tangetoppen’s Fabolous It Is, 1U CAC CACIB
Rose’s Castiel of Tangetoppen x Tangetoppen’s Arising Phoenix
F: E. Juverud   Eig: I. Willmsen – Deneweth

Kampioensklasse
Chudo Chudnoe Iskusitel, Ua.Ch, 1U RCAC RCACIB
Jrmile Uno Dark Temptation x Jrmille Sensatsia Chudo Chudnoe
F: I. Volkova   Eig: T. Yaropud


TEVEN

Jeugdklasse
Montes Auri Grace Kelly, 1U JCAC, CAC, BOB, BESTE JEUGD en hiermee Ned.Jeugdkampioen ‘18
Montes Auri Incanto x Montes Auri Uni My Star
F: E. Chekalenko   Eig: DM Sterk & R. Sterk

Queen Dora van Emma’s Hof, 2U
Pugemon Quick and Dirty x Olga
F/Eig: P. Godschalk

Qetesh Zahira van de Standaarspiegel, 3U
Wild Pug’s Dream Boy Rocks the ring x Manushi Des Terres de Nabreus
F: I Brouns   Eig: I. Albrecht

 

Tussenklasse
La Vie est Belle Of the Pugs story, 1U RCAC CACIB
Cassius Passion Jack Sparrow x Nice girls have it Of the Pugs Story
F/Eig: E. vd Horn

Openklasse
Pearl Pemberley Lord of Greyskull, 1ZG
Seloy Heatcliff x Noushka Lord of Greyskull
F/eig: Ch. Montens