dogachtigen 2017

Dogachtigen 26-11-2017

Keurmeester: Mevr. E Juverud

Ingeschreven mopshonden: 40 mopshonden

 

REUEN

Jongste puppyklas
Robinien’s Charming Chopin, 1B
Domino Effect Zabulon x Robinien’s Awesome Summertime
F: J. Dodeck   Eig: J.A. Abbenhuis-Bischof

Puppyklas
Arthur’s Excalibur Rising by Megipugi, 3VB
Briddish Sundance kid With Megipug x Wilsonite Dusky Diamond
F: F. Thompson   Eig: C. Montens

Scatman Ski-ba-bop Saules Simfonija, 2VB
Life Guard’s One on One x Angola vom sachsen
F: I. Juzeniene & M. Dauksiene   Eig: M. Verwaart & E.vd Horn

Querido Quintino of Prelude, 1VB BESTE PUP
Del Sur Andalus Run’n Gun x Olympia of Prelude
F: N. Monnissen   Eig: Y. Wilrycx

Of the Bullhead Home Doron, 4B
Chiel from the second corner x Montes Auri Jessi
F/ Eig: H.E.C. Buunders

 

Jeugdklas
Top Guy v Oogappel Diesajn, ABS
Rose’s Castiel of Tangetoppen x Outgoing Odylia fan Allemaste
F: O. Meijboom   Eig: D. Kolarczyk

De la Toetpugs Harley, 1U CACJCAC BOS
Pugbully Mr President x De la toetpugs Bluebell
F/Eig: J.H. Schop


Verhosan Talisman, 4ZG
Montes Auri Victorious Run x Montes Auri Jumanji For Verhosan
F: O. Kurochkina   Eig: E vd Horn & P Godschalk


Open Heart number One,3U
Ch. Open Heart it’s now or never x Ch. Open Heart Glitter & Gold
F: E. Slyusareva   Eig: O. Meijboom & D. Wolf


Wild Pug’s Great Balls of Fire, 2U
Oil of Prelude x Ahlehoff’s True Blood Njk’16
F/Eig: N. Tolman  

Bo-Jenuati Lorenzo, ZG
Hekuba Ton of Style x Hekuba Rosie Crystal
F: S. Gilsing-Roerig   Eig: D.G.H. van Amersfoort-Tieltjes

Tussenklas
Limisengi’s pass the dutchie, 1U
Limisengi’s Nickelback x Snugglepug Nordic star
F: I Wilmsen   Eig: J Deneweth


Open Klas
Hardy van Shaka’s Royal Kraal, ZG
Tangetoppen’s Ballroom Blitz x Si Lolita van Shaka’s Royal Kraal
F/Eig: A van der Meijden

Big Bubble’s Hamish, 3U
Tangetoppen’s ballroom Blitz x Big Bubble’s from Dusk till Dawn
F: K&J Schneider   Eig: A.P. Doualla – Selp

De la Toetpugs Boedha, 4ZG
Knigge vom Sachsen Adel x Yentle vom Ulmer Haus
F: JH Schop   Eig: LFC van der Heijden

De la Toetpugs Chef Special BJWBE16, EJW16, BJK’16, BJWNL16, NJK’16, 1U RCAC
Tangetoppens's Nice Guys Get the Girls x Pugbully No Limits
F: eig   Eig: J.H. Schop

Wild Pug’s Dream Boy rocks the Ring, NJK’16, BEJK’17, BECW’17, CW’17, 2U
Flash of joy Nikon x Kamp. Wild Pug’s Black Pearl
F/eig: N. Tolman

Kampioensklas
Hubble Bubble of golden Pugs, ABS
Kisci Rumble Bumble x Buttons and Bows of golden Pugs
F: S. van Roon   Eig: M. Bongartz

Kilgaiko Lord of Greyskull,DE Ch, 2ZG
Delwin’s Clinton x Hermelien Lord of Greyskull
F/Eig: C. Montes

Robinien's A Viking's Pride NLCh, , 1U
kamp. pugalicious Seloys Pride x Kamp. Payaso's Nina del Sol
F: J. Dodeck    Eig: W.A. Davenschot

 

TEVEN

Jongste Puppenklas
Evita van Sjamarij’s, 2B
Hardy v Shakas Royal Kraal x Flash of the Happy House
F: M. Nagtzaam   Eig: V. Boekhorst


Wild Pugs Hatseflats, 1VB BESTE JONGSTE PUP
Brittyard’s Wizzard x Nobody’s Wife van Oogappel Diesajn
F/Eig: N. Tolman

Wild Pug’s Howling to the Moon, ABS
Brittyard’s Wizzard x Nobody’s Wife van Oogappel Diesajn
F: N. Tolman   Eig: L. Buchwaldt


Puppyklas
Walkyrie of Golden Pugs, 1VB
Leonardo Da Vinci Magic Guise x Ocean Symphonie of Golden Pugs
F: S. van Roon   Eig: M. Bongartz

Quality time of Prelude, 2VB
Wild Pug’s Dream Boy Rocks the Ring x Olivia of Prelude
F: N. Monnissen   Eig: N. Tolman

Jeugdklas
Abbenhof’s Liberty, 3U
De los ninios Buffalo Bill x Godeliveke of the Happy House
F: H.G.G.C.M. Bischof-Abbenhuis   Eig: J.A. Abbenhuis-Bischof & H.G.G.C.M. Bischof-Abbenhuis

Trijn Allema van Oogappel Diesajn, 1U JCAC RCAC
Rose’s Castiel of Tangetoppen x Outgoing Odylia fan Allemastate
F/ Eig:  O. Meijboom

Wild Pugs Gummi Bear Sunni, 2U
Odil of Prelude x Ahlehoff’s True Blood
F: N. Tolman   Eig: N. Monnissen

Fomielens Leonora, 4ZG
Diabolbric’s Jumpin Jack Flash x Fomielens Treisy
J. Fomicova   Eig: P. Schrooten

Coco Mademoiselle of the Pugs Story, ABS
Cassius Passion Jack Sparrow x Nice girls have it of the Pugs story
F: E. vd Horn   Eig: M. Sandman


Bella de nieuwe Huisvriend, ZG
Hardy van Shaka’s Royaal Kraal x Grace of the Happy House
F/Eig: A. Luijkx

Tussenklas
Beautiful Clement Orion, 2ZG
Amigo MadMops x Beautiful Clement Blackie
F: K. Péter   Eig: V. Boekhorst

Unique Velvet of Golden Pugs, IU
Bossa Nova of Golden Pugs x Noise and Kisses of Golden Pugs
F: S v Roon   Eig: M. Bongartz

Open klas
Open heart of Lake of sweet dreams, 1U CAC BOB
Life Guard’s Pallor Pal x Flash of joy dame Nature Oliva
F: E.N. Slyusareva   Eig: S. de Pues

El Jalisco’s Ireen, ABS
El Jalisco’s Vilem x El Jalisco’s Theodora
F: F. Dickmann   Eig: H. Pladdet

Ulla Arisha Berjan’s Home, ABS
Yanosch of the Karma House x Arisha Berjan’s Home
F: A. Magrie   Eig: H. Pladdet

Olympia of Prelude, 4U
Diabolbric’s The Player x Diabolbric’s Make me Smile
F: N. Monnissen   Eig: Y. Wilrycx

Brittyard’s alvy, 3U
Kingpoint wannabe Tangetoppen x Brittyard’s Vivian
F: B. Sluiter   Eig: D Voerman

Nice Girls have it of the Pugs Story, 2U
Tangetoppen's Nice Guys get the Girls x Casablanca's Purple Rain
F: eig   Eig: E van der Horn

De La crème Brulee Bewitch Friday, ZG
Hardy v Shaka’s Royal Kraal x De la creme Brulee Brulee Brillant
F: M. Kruysifix   Eig: AJM Luijkx