Bestuur van commedia

Voorzitter / Fokaangelegenheden

Arjan Sterk
Plakslagseweg 7
7031 GM  Wehl
Email: voorzitter-commedia@outlook.com

Secretaris / Algemene zaken en Contacten Raad van Beheer / Showaangelegenheden

Jan Schop
Ganzert 26
4031 KC Ingen
Telefoon: 06 - 54 21 6065
Email: secretaris.commedia@gmail.com

Penningmeester

Marco Bentsink
De Legt 13
6628 AS Altforst
Email: marco.bentsink.commedia@gmail.com
Telefoon: 0487 540 049
Bank: NL25 INGB 0001 1504 75, BIC INGBNL2A t.n.v. Commedia te Altforst.

Ledenadministratie:
Verzorgd door Jonita kraaijeveld
leden.commedia@gmail.com

Commissaris / Activiteitencommissie

Marco Kraaijeveld
Deckersstraat 2a
6091 NG Leveroy
Email: marco@jomakra.nl
Telefoon: 0495 652 889

Commissaris / Fokaangelegenheden

Oegelien Meijboom
Koekanger Dwarsdijk 15
7958 SP Koekange
Email: oegelien.commedia@gmail.com
Telefoon: 0522 - 242 244

Pupinfo
verzorgd door Marijke Gerritsen
Email: pupinfo.commedia@gmail.com

Actieve leden:
De heer Brugge; clubarchivaris
Jonita kraaijenveld (oa. ledenadministratie)
Marijke Gerritsen (oa. verwerking dek- en geboorte aangiften)
Jolanda jelgerhuis (oa. grafisch ontwerp, bundelen catalogus )
Meranda sterk (gezondheidsonderzoeken.commedia@outlook.com, oa. website, inventarisatie gezondheidsonderzoeken, showresultaten)

Jubileumboek 50 jaar "Commedia"

Het prachtige Jubileumboek van "Commedia", met de geschiedenis van de Mopshond en 50 Jaar "Commedia" is nu aanzienlijk in prijs verlaagd.
Wilt u dit boekwerk met alle facetten van de Mopshond aanschaffen dan kost u dit slechts € 15,-. Wilt u 10 boeken bestellen dan kost u dit € 125,-.
U kunt deze uitgave bestellen bij onze penningmeester Marco Bentsink
Veel leesplezier.

Op 31 augustus 1957 werd Commedia opgericht. In 2007 vierden we dus het 50 jarig bestaan. Er werd een feestmiddag georganiseerd, tijdens dit feest werd het nieuwe jubileumboek ten doop gehouden.
Het boek vat vijftig jaar Commedia samen in woord begeleid met mooie foto's.

U helpt de vereniging en komt van alles te weten over de mopshond als u het boek aanschaft. Prijs van het boek

in 2008:

  • Leden € 42,50 (exclusief verzendkosten)
  • Niet leden € 47,50 (exclusief verzendkosten)

(verzendkosten voor Nederland € 3,85; voor het buitenland op aanvraag)
Bestellen bij marco bentsink, u dient gelijktijdig te betalen.
NL25 INGB 0001 1504 75 t.n.v. "Commedia" te Altforst